26 Nov 2008

Ste vzácny, jedinečný a nenahraditeľný ... Speňažte to!

Submitted by Barny

Ako začať podnikať na internete, ktoré sú základné kroky a aké sú Vaše možnosti?

Ak Ste živnostník, podnikateľ alebo zamestnaný v nejakej firme, a máte pocit, že Vám platia málo, ak si myslíte, že nie ste dostatočne ohodnotený, že by Ste dokázali viac dosiahnuť v živote ale doteraz ste nemali príležitosť, oznamujem Vám, že konečne sa všetko zmenilo!

Vďaka internetu a internetovým technológiam sa aj pred Vami otvorili dvere k lepšiemu životu, k zlepšeniu životných podmienok a k získaniu finančnej nezávislosti. Vďaka internetu od teraz aj Vy môžete využívať nástroje a komunikačné kanály, ktoré boli doteraz len výhradou veľkých firiem.

Neviem kto ste, čo robíte či ste zamestnancom alebo podnikateľom. Neviem aké máte vzdelanie, vyštudovanú profesiu a neviem o Vás veľa iných vecí.

Celkom určite viem len jednu vec:

Pomocou internetu aj Vy máte možnosť výrazne a efektívne zmeniť Váš život, pomocou internetu aj Vy môžete využiť a speňažiť Vaše zručnosti a vedomosti.


Ak máte nejaké hobby, ktorému sa venujete, skúsenosti a vedomosti, ak ste ochotný ostatným pomôcť a slúžiť, teraz máte možnosť tieto vedomosti speňažiť, a využiť na zlepšenie Vášho života, a života Vašich blízkych.

Veľa ľudí ešte ani dnes nepochopilo, alebo nechce veriť možnostiam, ktoré ponúka internet a internetové technológie.


Cieľom tohto seriálu nie je, aby som Vás nahovoril zapojiť sa do nejakého programu s názov "zbohatnite rýchlo a ľahko" – aj keď pomocou takýchto programov veľa ľudí dokáže zbohatnúť.

Cieľom tohto seriálu je to, aby som Vám ukázal, ako môžete Vy, vďaka Vašim vedomostiam a schopnostiam využiť silu internetu na výrazné zlepšenie Vašich finančných možností a na získanie finančnej nezávislosti.

Začneme s jedným faktom:

Na internete denne tisíce až stá tisíce ľudí hľadajú informácie, ktoré im pomôžu riešiť ich aktuálny problém. Informácie, ktoré vedú k riešeniu niektorého z týchto problémov, poznáte práve Vy, a možno práve Vy ste jediný, ktorý týmto ľuďom potrebné informácie ponúkne.

 • Viete, že aj vy disponujete s množstvom skúseností, užitočných, hodnotných informácií a vedomostí, ktoré Ste doteraz nevyužili?
 • Viete, že využitím len niektorých z týchto vedomostí by Ste mohli viacnásobne zlepšiť Vašu životnú úroveň?
 • Viete, že máte minimálne jednu vlastnosť, jednu hodnotu, akú okrem Vás nemá nikto iný?
 • Viete, že ste dôležitý človek? A okrem osobnej dôležitosti Vaše vedomosti majú aj hospodársku hodnotu?
 • Viete, že nie je náhodou, že vo vyspelých západných krajinách platia firmy viac sto tisícové platy "jednoduchým" zamestnancom?
 • Viete, že každý deň máte minimálne 1-2 dobrých nápadov, ktoré, keby ste ich speňažili, by pre Vás zabezpečili plnohodnotný bohatý život?


Je práve na čase, aby ste aj Vy začali zarábať toľko, aká je Vaša skutočná hodnota. Pochopte, a verte tomu, že Vám tak isto prináleží plnohodnotný a bohatý život, ako ostatným ľuďom v západnej Európe.

Úspech, ktorý si zaslúžite je na dosah ruky aj pre Vás. Po prečítaní seriálu týchto článkov pevne verím, že sa aj pred Vami otvoria brány nekonečných možností a zistíte aké neskutočné príležitosti pre Vás ponúka internet.

A teraz konkrétne:

Ako môže dopomôcť vývoj internetu k získaniu finančnej nezávislosti?

Začneme od základov:

Každý čestný a legálny obchod je založený na rovnakom princípe. Tržba sa realizuje vždy na základe nejakej služby, ktorá dopomôže k tomu, aby si zákazník svoj život zlepšil a uľahčil.


Jednoduchšie povedané, Vy dáte Vášmu zákazníkovi niečo (produkt, službu, vedomosti, Váš čas, Vaše vedomosti), čo uľahčí jeho život, pomôže mu riešiť jeho aktuálny problém a on Vám za túto službu ochotne zaplatí.

Nie je to inak ani v biznise na internete...

Na konci krátky prehľad, o čom budem rozprávať v tomto seriály:

 • Hodnota, ktorú ponúkate musí byť reálna
 • Výskum trhu ako nájsť potenciálnych zákazníkov
 • Efektívna komunikácia
 • Zákaznícka podpora na úrovni
 • Ako dostať Vašu ponuku na Internet
 • Produkt Nr. 1 na internete
 • Čo je to infobiznis a ako funguje
 • Ako začať a čo budete potrebovať?

Najpohodlnejší spôsob sledovania internet marketing blogu je prihlásiť sa na notifikáciu emailom.
Pomocou notifikácie ihneď dostanete správu o pridaní príspevku s tématikou efektívneho internet marketingu. Prihlásiť sa môžete tu.


Odhlásiť sa môžete kedykoľvek jedným kliknutím.
Vaše údaje chránime a neposkytneme ich tretím osobám.Súhlasíte? Oponujete? Váš názor ma zaujíma. Pridajte Váš komentár...
Neopustite stranku prosimBezplatné informácie priamo k Vám!

 

Chcete viac informácií? Vyskúšajte ma zadarmo! Získajte Internet Marketing Spravodaj s témami:

 • Taktiky proti cenovým akciám - 7 taktík namiesto znižovania cien.
 • Trvalý zisk, lojálna klientela - ako na to profesionálne?
 • Kreativita v podnikaní - a klienti budú nakupovať u Vás.
 • Dobrá ponuka základ úspechu - ako vytvoriť neodolateľnú ponuku?
 • Marketing je jednoduchý - ako otestovať úspešnosť nápadu?
 • Malé zmeny – veľký zisk: ako na to? Vzorec profitu.

Žiadajte tieto bezplatné informácie hneď teraz! Stačí zadať Vaše meno a emailovú adresu, a prvé číslo spravodaja Vám pošleme do dvoch hodín.
*Táto ponuka je bezplatná a k ničomu Vás nezaväzuje.

* Krstné meno:
* Emailová adresa:

**Nič neriskujete. Táto ponuka je bezplatná! Tak prečo ju nevyužiť?